Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moje skromné ahoj

7. 12. 2012

Tyto stránky vznikly kvůli jedné jediné fanfikci na Harryho Pottera. Autorem Fanfikce jsem ke vší hrůze JÁ. Sice netuším kolik bude mít kapitol, ale zatímto to vypadá, že dost. Kromě nich se tu objeví úvod, prolog, občas nějaká moje vysvětlivka, občas nějaké pěkné obrázky na zatím nezmíněné téma, a občas možná něco...co já vím. Něco, o co se budu chtít podělit :)
Co se týče příběhu, nechci moc předbíhat před prologem, takže jen zkráceně: Kdo poznal podle záhlaví o jakou dvojici se jedná, tomu tleskám! Jednoduše Snarry. HP/SS ! Další důležitou postavou je Dobby, Brumbál (jinak to bohužel nešlo), Voldemort no a v příčce pod nimi většina ostatních. Některé postavy budou moje. Většina z těch domyšlených budou mudlové. To je k fikci zatím vše =) Kdyby někoho nedejbože zajímalo něco o mě (na což v podstatě narážím samotným názvem rubriky), Zde je můj stručný výstih:

TruTru Kanashiko
Věk: 20 let
Stav: Freedom
Pohlaví : Žena
Znamení: Ryba
Vyznání: E.T.
Důležité součásti mého života: klavír, jazz dance, nunchaki, postel, jídlo, telvize, filmy, Sherlock BBC, Doctor Who, Profil zločinu, Harry Potter, Anglické filmy, Japonské filmy, Haruki Murakami, Malý princ, vanilkový pudink, čokoláda, sushi, boloňská omáčka, Peter McNicol, Kenichi Matsuyama, Beatles, Lana Del Rey, Nick Cave, Alan Rickman, Červený trpaslík, Tim Burton, Jistě pane ministře, Edith Piaf, Martin Freeman, Anastasia, Herkules, AntZ, Tangled, Death note, kolečkové brusle, Breakfast on Pluto, Knockin on heavens door...
Stručněji už to nešlo :)

Kdyby někoho zajímalo, jak vypadám, zde je zcela zřetelná fotka mojí maličkosti:

403813_101626696652987_1936089403_n.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Rotter

(Jazz, 8. 3. 2015 15:49)

Hola, po dlouhé době sem narazil na tvoje stánky a všimnul sem si, že Again fo you je konečně dokončeno, tak mě napadlo, jestli budeš ještě pokračovat v Rotter.