Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.díl - Živá brána a past na hodné chlapce

Příspěvky

10.kapitola - V těžítku

2. 3. 2013

 

 

 

 

 

Zdravím :) Jsem tu s desátou ( a tentokrát trochu netradiční) kapitolou, která definitivně ukončuje první díl. V téhle kapitole ( jak už možná někteří pochopili z názvu), Harry lehce doplatí na svou důvěru k Weasleyovic dvojčatům. Určitě si aspoň trochu vzpomenete na kapitolu Vedle noční můry a na bohaté nákupy v příčné ulici :D Také se tu objeví dvě nové postavy, se kterými se budete moct setkat v díle druhém :3

Jinak moc děkuju za všechny vaše komentáře, neuvěřitelně povzbuzují!!! A specielní poděkování věnuji betě Phereniké, za její ochotu a trpělivost! (S mým notorickým spožďováním to nemá lehké :D)

Tímto se zatím loučím, koho zajímá, jak to bude dál, ten může čekat přibližně za čtrnáct dní 1.kapitolu/2 dílu.

Děkuji a zatím se mějte hezky,

Vaše Šílená Otravná TruTru Kanashiko

 

9.kapitola - Od Šťouralů po Smutněnky

22. 2. 2013

 

 

 

 

 

Jsem tu zas a přidávám předposlední kapitolu 1. dílu :) I když ona je to vlastně v podstaně poslední. Desátá kapitola bude spíš takový malý speciál... (protože ráda občas odbíhám od děje) Nicméně desítka bude takovým malým krokem do 2. dílu. Původně jsem je sice chtěla obrátit a dát tenhle jako poslední, ale pak jsem si to rozmyslela... Asi kvůli návaznosti :3 Tentokrát se trochu obávám, že tragické momenty ne vizní tak tragicky, jak jsem si vysnila, protože jsem je psala chvíli po shlédnutí filmu Ptačí klec a ta sice inspiraci homosexuální tématice dodává, ale nadruhou stranu dost těžko se dá přejít bez záchvatů smíchu :D ... Takže se omlouvám za případné odchylky od charakterů, nebo nepřiměřenou nadsázku, nemohla jsem jinak :D Ještě děkuji všem komentujícím, doufám, že budou aspoň trochu s kapitolou spokojeni a taky velké díky betě Phereniké, že mi tak ochotně pomáhá! :3 Ještě nevím, jestli jsem se zmiňovala, že jsem úchyl, na koupelnové scény..? Tak aby bylo jasno, jsem. A to je fakt. Takže se nedivte, když jich bude v téhle fanfikci příliš :D (Co se týče názvu kapitoly, nejde vysvětlit. Přeložte si to jak je vám libo :))

 

8.kapitola - Smrtijedí smršť

16. 2. 2013

 

 

 

 

 

 Ahoj ! :) Tak jsem po malé přestávce zas zpět a další dovolená mně čeká až po dokončení prvního dílů :D Ještě před kapitolou bych ráda poděkovala všem komentujícím, opravdu jste mi udělali obrovskou radost. Každému musí být jasné, jaké jsou komentáře parádní povzbuzováky! :3 Takže : Děkuji!!! 

 

7.kapitola - Vedle noční můry

25. 1. 2013

 

6.kapitola - Naprosté umění levitace

11. 1. 2013

 

V téhle kapitole se hodně inspiruji filmovým zpracováním Fénixova řádu. Konkrétně scénou na ministerstvu. Některé názvy kouzelných technik, nebo styl výuky je čistě můj výmysl a výplod fantazie, ale snad mi to odpustíte. Je to přece FF, no ne? :3

 

5.kapitola - Pyžamová teorie

8. 1. 2013

 

 

 

 

 

Dvě místa v jedniném nočním časovém úseku :)

 

4.kapitola - Nečekaná návštěva

1. 1. 2013

 

 

 

Prach se zdvíhá, vzduch houstne  a mezi hrdiny to začne hýřit pochybnostmi.

 

3. kapitola - Student a učitel

25. 12. 2012

 

 

 

 

 

 

 

2.kapitola - Harryho narozeniny

17. 12. 2012

 

 

 

 

 

 Jop! Jde se na další! =3 Tahle kapitola mně hodně bavila, protože jsem si mohla vychutnat Harryho v jakémsi stavu bez tíže. Ach! Pád to bude hodně tvrdý XDD Přeju příjemný zážitek :) (Ještě opakuji, že nemám momentálně k dispozici Office, takže se předem omlouvám za možné gramatické chyby. Budu je průběžně opravovat, jakmile si jich všimnu.)

 

1.kapitola - Incident na nástupišti

9. 12. 2012

 

Tak! První kapitola Živé brány hotová! Uf! Měla bych sice psát něco úplně jiného, ale s náladou a inspirací prostě nic nenadělám. Jen doufám, že se bude líbit :)

 

Prolog

7. 12. 2012

 

Úvodní informace

7. 12. 2012